Zapamiętaj! Odzyskaj hasło ?

Szybki kontakt

NK Studio Reklamy

Agencja Reklamowa & Marketing Internetowy & Drukarnia Weilkoformatowa

Witaj, na naszej stronie

NK Studio Reklamy - Grodziszcze

Działamy w trzech sektorach produkcji reklamy

Drukarnia

01. Wydruki

Nasze szerokie zaplecze produkcyjne pozwala realizwać zlecenia od druku banerów reklamowych po produkcję precyzyjnie wykonanych ścianek reklamowych, ulotek, wizytówek!

Marketing Internetowy

02. Strony internetowe

Świadczymy usługi kompleksowej realizacji budowy wizerunku firmy w internecie począwszy od produkcji profesjonalnej strony internetowej do wypozycjonowania jej na topowe pozycje w wyszukiwarkach.

Studio graficzne

03. Grafiki

Każdemu z naszych klientów opracowujemy indywidualny projekt graficzny, pracujemy tylko na najwyższej jakości programach graficznych z rodziny adobe.

GRATISY DLA STAŁYCH KLIENTÓW Z MIASTA Grodziszcze

Każdy nasz klient otrzymuje bezpłatnie dostęp do

naszego autorskiego programu do zarządzania firmą ON-LINE

NK Studio Reklamy - Internet Grodziszcze

Najlepsze rozwiązania dla biznesu on-line

Wszystko co potrzebujesz

Analytics

Serwis internetowy / Strona www - na każde produkcji instalujemy systemy analizujące czynności jakie osoba odwiedzająca stronę wykonała dzięki systemowi Google Analitysc.

więcej

Bezpieczeństwo

Wykonane przez nas strony są zabezpieczone poprzez certyfikaty bezpieczeństwa SSL, osoba odwiedzaj widzi w adresie zieloną kłódkę potwierdzającą bezpieczeństwo.

więcej

Live Chat

Pozostań w stałym kontakcie z klientam na życzenie instalujemy czat on-line który zapewni Państwu kontakt z osobami odwiedzającymi stronę bez konieczności dzwonienia.

więcej

Serwisy społecznościowe

Do każdej strony dobieramy niezbędne działania które mają na celu zwiększenie widoczności Państwa firmy w sieci np tworzenie fun page Facebook itp..

więcej

Aktualizacje

W trakcie funkcjonowania serwisu na bieżąco wprowadzamy poprawki według wskazania klienta bez dodatkowych opłat. .

więcej

Własny & Serwer

Strony umieszczamy na własnych serwerach na którym nie masz praktycznie żadnych ograniczeń np. dowolna ilość kont e-mail, pojemności konta itp.

więcej

Przykładowe realizacje

Przykładowe realizacje

Strony internetowe Grodziszcze

Marketing Internetowy

Marketing Internetowy

Marketing internetowy to forma tradycyjnego marketingu, którego medium jest Internet i strony www. Główny cel marketingu internetowego to dotarcie z przekazem do określonej grupy odbiorców i pozyskanie klientów.

Pozycjonowanie witryny internetowej w wyszukiwarce Google to forma reklamy w Internecie oparta jest na specjalistycznych działaniach, dzięki którym strona www pojawi się na jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania po wpisaniu konkretnych słów kluczowych.
Obecnie marketing internetowy prężnie rozwija się w social mediach, w szczególności na Facebooku. Posiadanie firmowego profilu na tym portalu to standard większości nowoczesnych, rozwiniętych firm. Marketing prowadzony na Facebooku pozwala na sprawną komunikację z odbiorcami a także daje możliwość promowania własnej oferty wśród szerokiego grona użytkowników. Najbardziej popularnym narzędziem wykorzystywanym w social mediach jest Facebook Ads, który umożliwia tworzenie zaawansowanych reklam w różnych formatach. Ogromną zaletą tego elementu e-marketingu jest opcja społeczno-demograficznego targetowania przekazów, a także możliwość wyświetlania ich w ściśle określonych dniach i godzinach.
To specjalnie przygotowane publikacje na popularnych serwisach. Specjalistyczne teksty pełnią w głównej mierze funkcję edukacyjną i budują świadomość marki.

Masz pytanie z chętnie na nie odpowiemy.

formularz kontaktowy

Banery reklamowe

Banery reklamowe

Cyfrowy druk wielkoformatowy.

Billboard przy drodze

Ząbkowice Śląskie

Billboard reklamowy wykonany w związku z otwarciem basenu krytego w Ząbkowicach Śląskich

Billboard

Baner reklamowy

Baner reklamowy

Baner reklamowy usytuowany w rynku w Ząbkowicach Śląskich.

Baner reklamowy

Baner reklamowy wykonany na potrzeby siłowni City GYM na rocznicę funkcjonowania w Ząbkowicach Śl.

Baner na scenę

Od lat rozbudowujemy park maszyn, by móc realizować coraz ciekawsze projekty. Możesz u nas zamówić m.in. wizytówki, ulotki, plakaty, broszury, katalogi, kalendarze, teczki, karty, bilety, zaproszenia, dyplomy, certyfikaty i całe mnóstwo innych rzeczy, które tylko można wydrukować.

Nasi klienci

Nasi klienci

Przez ostatnie lata mieliśmy przyjemność produkować produkty reklamowe dla takich klientów jak:

Projekty graficzne w NK Studio Reklamy zapewnią profesjonalny design.

Świetny projekt to najlepsze narzędzie do wywołania pożądanych emocji i reakcji klienta. Unikatowa grafika sprawi, że Twój klient łatwiej Cię odnajdzie, zapamięta Twoją markę i utrwali sobie jej obraz. Odtąd, kiedy klienci gdziekowlwiek zobaczą te konkretne symbole − zapamiętają, która firma zapewniła im ulubiony produkt lub usługę. Rozpoznawalność to klucz do umocnienia Twojej obecności w sieci i na rynku.

PROFESJONALNIE

Studio graficzne NK Studio Reklamy tworzą ludzie z pasją i ponad 15 letnim doświadczeniem zawodowym oferując swoje usługi reklama Grodziszcze. Nasze usługi kierujemy do firm z każdej branży. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

KOMPLEKSOWO

Budujemy pozytywny wizerunek marki. Projektujemy logo, materiały do druku, etykiety, strony internetowe, banery, mailingi, systemy wystawiennicze, outdoor, reklama prasowa. Posiadamy kwalifikacje do wykonania każdego projektu.

KREATYWNIE

Tworzymy wyłącznie oryginalne i unikalne projekty graficzne. Wciąż podążamy za nowinkami co sprawia, że nasze projekty są atrakcyjne wizualnie, a przy tym stanowią skuteczne narzędzie marketingowe.